Turniej Zastępów 2019

W dniach 14-16 czerwca odbył się Turniej Zastępów zorganizowany przez drużynowych i przybocznych hufca. W piątek po dotarciu do Srebrnej Góry zastępy miały trochę czasu aby odpocząć i przygotować się do przedstawienia zastępów przy ognisku.

W sobotę odbył się bieg, na którym zastępy mogły się wykazać i sprawdzić swoją wiedzę między innymi na temat historii ZHP, pierwszej pomocy, znajomosci alfabetu morse’a, wyznaczania azymutów. Po powrocie z trasy przyszedł czas na śpiewanki i zabawy.

W niedziele na apelu zakończeniowym ogłoszono wyniki. Zwycięskim zastępem został - „Zośka” z 8 HDCzB Bugaje. Drugie miejsce zajął zastęp „Alek” również z 8HDCzB, a trzecie miejsce zdobył zastęp żeński „Szare Szeregi” z 32 DH T.O.M.C.I.A.. Pozostałym zastępom również gratulujemy!

Dziękujemy za pomoc przy organizacji Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach Jarosław Rudnicki ⚜️

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok!
CZUWAJ!
Komenda Turnieju Zastępów 2019